Kurban Bayramı Tebriği - Duyurular | Çare Derneği
"DEPREM yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."
GÜNDEM
  • Untitled-1.jpg

Kurban Bayramı Tebriği

22.06.2021

Kıymetli Gönüllülerimiz, 


Çare Derneği Türkiye, Afrika, Uzak Doğu ve Asya’nın mazlum coğrafyalarında yetimhaneler, imarethaneler, su kuyuları, mescid, medrese ve okullarla İslam ümmeti arasında birlik ve kardeşlik için, bütün dünyada ise sulh-u umumi için ihlasla çalışan gayretli insanların bugünlere getirdiği bir yardım kuruluşudur. Bilindiği üzere derneğimiz Milli İrade Platformu Üyesi olarak müsbet hükümetimizin yanında, seçilmiş Cumhurbaşkanımızın arkasında 2023, 2071 hedeflerine kilitlenmiş bir sivil toplum kuruluşu olarak İçişleri Bakanlığımız ve İstanbul Valiliği'mizin onayıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında aziz milletimize ve devletimize karşı; kökü dışarda dal ve budakları içerde bütün komitelerin, başta FETÖ, PKK ve türevi yapılar olmak üzere her türlü oluşumun karşısında olmuştur. Aziz vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, muazzez halkımızın iradesiyle seçilmiş hükümetimize yönelik dahili ve harici her türlü plan ve projenin karşısında durmuş durmaya da devam edecektir. Hedefi ümmetin birliği, gayesi gönül coğrafyamızda kardeşliğin tesisidir.

15 Temmuz gecesi toplu mesajlarla halkımızı bilhassa gönüllülerimizi halkın iradesini muhafazaya çağırdığı gibi o iradenin tüm dünyada tecellisi ve ihyası içinde hareket ettiği aşikardır. Güneş balçıkla sıvanmaz. Göz yummakla da gece olmaz! Elbirliği ile bugüne kadar çıktığımız bu aziz yolda Cenab-ı Hak’tan niyazımız mazlum coğrafyalarda çareye vesile olmaktır. 


Bu vesile ile gelen on gecenizi ve kurban bayramınızı tebrik eder, bu bayramın ittihada, uhuvvete, muhabbete, birlik ve beraberliğe vesile olmasını niyaz ederiz.

Çare Derneği

"Biz sadece vesileyiz."

 

Paylaş