Çare Derneği Birevim A.Ş. İşbirliği Protokolü İmzalandı - Haberler | Çare Derneği
"DEPREM yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."
GÜNDEM
  • Başlıksız-1.jpg

Çare Derneği Birevim A.Ş. İşbirliği Protokolü İmzalandı

22.11.2019

Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği ile Birevim A.Ş. arasında, yapımı devam eden; Uganda Yetimhane Hafızlık Kur’an Kursu Camii ve Okul Kompleksi inşaatı işbirliği protokolü imzalandı.

Bu işbirliği protokolüne göre yetimhane kompleksi içinde bulunan cami yapımının tamamına Birevim A.Ş. sponsor olmuştur. Uganda Eğitim Külliyesi; iki yüz kişilik yatılı bir kompleks olmak üzere toplamda beş yüz kişinin eğitim göreceği; camisi, yatakhanesi, geniş oyun parkı, bilgisayar odası, yemekhanesi ve misafirhanesi olan 10 dönümlük bir alanı kapsayacaktır.

Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği Genel Başkanı Mehmet SÜDLÜ ile Birevim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat ÇİFTÇİ’nin protokol imza töreni, Birevim A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. Protokol, yapımı devam eden Uganda Eğitim Külliyesi camiisinin tamamına sponsor olunması noktasında işbirliği yapılmasını kapsıyor.

Sayın Murat ÇİFTÇİ, yaptıkları iş birliği protokolünün hayırlı olmasını diledi. Çiftçi, Uganda Eğitim Külliyesi projesine sağlayacakları katkıdan dolayı büyük mutluluk duyduklarını kaydetti.

Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği Genel Başkanı Mehmet SÜDLÜ de, Yönetim Kurulu Başkanı ÇİFTÇİ’ye  "Uganda Eğitim Külliyesi" projesine verdikleri destek için teşekkür ederek protokolün hayırlı olmasını diledi. 

Paylaş