Yeni Tavşanlı Kaymakamı’na Hayırlı Olsun Ziyareti - Haberler | Çare Derneği
"DEPREM yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."
GÜNDEM
  • tavsanli.jpg

Yeni Tavşanlı Kaymakamı’na Hayırlı Olsun Ziyareti

10.08.2020

Çare Derneği olarak, Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine kaymakam olarak atanan Sayın Erdoğan Kanyılmaz’ı makamında ziyaret ettik.

Çare Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Recep Bilge ile Çare Derneği Tavşanlı Temsilcisi Rıza Onuk ve gönüllülerimiz, Tavşanlı’nın yeni kaymakamı Sayın Erdoğan Kanyılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sayın Kanyılmaz’a derneğimizin yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Özellikle de pandemi sürecinde “Biz Bize Çare’yiz Türkiye” kampanyası ile Tavşanlı’da ve diğer il ve ilçelerde yaptığımız çalışmalardan bahsedildi. Bir önceki Tavşanlı kaymakamı ve sosyal yardımlaşma kurumuyla ortak hareket ettiğimiz, kendilerine kısaca ifade edildi. Bir de 2020 Kurban Organizasyonu’ndan daha yeni döndüğümüzü aktaran Recep Bilge ve Rıza Okun, Tanzanya ve Etiyopya’daki faaliyetlerimiz hakkında da kısa kısa bilgiler sundu.

Görüşmenin sonlarına doğru Sayın Erdoğan Kanyılmaz‘a hediyemizi ve de faaliyetlerimizin tanıtımı için dergimizi takdim derken Sayın Kanyılmaz da, ziyaretimizden çok memnun kaldığını ve çalışmalarımızı takdir ettiğini dile getirdi. Kanyılmaz: “İnşallah benim olduğum bu dönemde de ortaklaşa faaliyetler düzenleriz. Sizlerle çalışmayı çok isterim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Sayın Erdoğan Kanyılmaz’ın kaymakamlık görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyoruz.

Paylaş