Tavşanlı Belediyesine Teşekkür Ziyareti - Haberler | Çare Derneği
"SADAKA yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."
GÜNDEM
  • haber3.jpg

Tavşanlı Belediyesine Teşekkür Ziyareti

20.03.2017

ÇARE DERNEĞİ GENEL BAŞKANI MEHMET SÜDLÜ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER'İ MAKAMINDA ZİYARET EDEREK YÜRÜTTÜKLERİ KAMPANYALARA VERDİĞİ DESTEKTEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Çare Derneği Genel Başkanı Mehmet Südlü beraberindeki heyetle birlikte Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler'i makamında ziyaret etti. Südlü'ye Tavşanlı temsilcisi Recep Bilge ve Rıza Onuk eşlik ederken Genel Başkan Mehmet Sütlü, 2009 yılında kurdukları dernekle amaçlarının yurt içi ve yurt dışında yaşayan insanlara yardım etmek olduğunu söyledi.

Südlü "Bir Afrika gezisi esnasında özellikle Müslümanların yaşadığı sıkıntıları görünce derneğimizi kurup yardım faaliyetlerine başlama kararı aldık. Allah'a şükür insanlarımızın bize emanet ettikleri yardım malzemelerini büyük bir sorumluluk hissiyatıyla yerine ulaştırdık. Son olarak Suriye için yaptığımız kampanyada sizin destekleriniz ile Tavşanlı halkımızın yaptığı yardımlar unutulmayacaktır.

Size arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum" dedi Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler ise Çare Derneği'nin Tavşanlı Temsilciliği ile yakın ilişkiler kurduklarını, yapılan faaliyetlerinde ellerinden gelen desteği sunmaya çalıştıklarını kaydetti. Başkan Güler "Biz Recep kardeşimizden son derece memnunuz.

Tunçbilek yolu üzerinde Ekmekçi Dede türbesinin olduğu alanı güzelleştirmek adına yaptığımız çalışmalar var. Şimdi orası bu arkadaşlarımız sayesinde günde 5 vakit namaz kılınan, güzel bir yer oldu. Diğer taraftan Suriye ve Halep konusunda Tavşanlı halkımızın bir duyarlılığı oldu.

Çare Derneği iş birliğinde güzel bir kampanya düzenledik. Sizin gibi arkadaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Türkiye kendi sıkıntılarının yanında kendisinden bir dost eli uzanmasını bekleyen toplumlara da yetişmeye çalışıyor. Bu bağlamda derneğinizin çalışmalarının önemli olduğunu biliyoruz ve başarılar diliyoruz" diye konuştu Çare Derneği Genel Başkanı Mehmet Südlü, Belediye Başkanı Mustafa Güler'e teşekkür plaketi sundu.

Paylaş