Birlikte Saralım Yaralarımızı - Acil Yardım | Çare Derneği
"DEPREM yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."
Acil Yardım
  • seferber-kapak.jpg
08.02.2023

Birlikte Saralım Yaralarımızı

Afet bölgesinde insanlar acı içinde, evlerinden ve hayatlarından yoksun kalarak yaşam mücadelesi veriyor. Depremin neden olduğu yıkımların ardından sıcak bir yuva bulmanın mücadelesi veriliyor. Bölgelerde en temel ihtiyaçlar bile karşılanamıyor. Çare Derneği olarak, bu insanların acısını bir nebze olsun hafifletmeye, onlara yardım etmeye kararlıyız.

Acil İhtiyaçlar Var!

Pazartesiden bugüne kadar düzenli olarak afet bölgesine gönderdiğimiz tırlarımızla hazır gıda, mont, kışlık giysiler, battaniye, bebek maması ve çocuk bezi gibi temel insani ihtiyaçları karşılamayı amaçlıyoruz. Ancak bu yardımları sürdürebilmemiz için sizlerin de yardımınıza ihtiyacımız var. İnsanların ihtiyaçlarını karşılamak, onların acısını bir nebze olsun hafifletmek ve onlara umut olmak istiyoruz.

Seferberlik Vakti!

Afet bölgesindeki insanların acısı bizim acımızdır ve zaman onların yardımına koşmak zamanıdır. Adıyaman, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Hatay gibi illerde arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Ancak bizim de yapabileceğimiz bazı şeyler var. Gelin, yaraları birlikte saralım ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışalım. Lütfen yardımınızı afet bölgesine ulaştırma için elimizden geleni yapalım.

Bağış yapmak için tıklayınız.

Banka hesaplarımız için tıklayınız