Depremzedelere Sıcak Yemek! - Acil Yardım | Çare Derneği
"DEPREM yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."
Acil Yardım
  • sıcak-yazi-kapak.jpg
09.02.2023

Depremzedelere Sıcak Yemek!

Deprem, insanların hayatını derinden etkileyen ve evsiz kalanların sayısını arttıran bir afettir. Soğuk havada dışarıda kalan depremzedelerin ihtiyaçları günden güne artıyor. En temel ihtiyaçlardan olan gıda desteği için Çare Derneği olarak sıcak yemek noktaları kurduk. Her gün depremzedelere ulaşarak, onlara sıcak ve lezzetli yemek sunuyoruz. Böylece, depremzedelerin acısını hafifletebilir ve biraz da olsa umutlu olmalarını sağlayabiliriz.

Sıcak Yemeklerle Umutlu Olalım!

Çare Derneği olarak depremzedelerin acısını hafifletmek için elimizden geleni yapıyoruz. Deprem bölgeleri olan Malatya, Şanlıurfa, Hatay ve Kahramanmaraş gibi şehirlerde sıcak yemek noktaları kurduk. Her gün depremzedelere ulaşarak, onlara sıcak ve lezzetli yemekler sunuyoruz. Böylece, onların acısını hafifletebilir ve biraz da olsa umutlu olmalarını sağlayabiliriz. Siz de Çare Derneği'nin yapmış olduğu bu güzel faaliyetlere destek olabilir, depremzedelerin yanında olabilirsiniz.

Destek Olun, Hayat Kurtarın!

Çare Derneği olarak, depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Ancak bunun için bağışçılarımızın desteğine ihtiyacımız var. Afet bölgelerinde düzenlediğimiz faaliyetlere 10 TL bağışta bulunmak isterseniz, DEPREM yazıp 3851'e gönderebilirsiniz. Sadece 10 TL ile bir insanın hayatını kurtarabilir, onun için acısını hafifletebilirsiniz. Birlikte depremzedelerin yanında olabiliriz.

"Biz sadece vesileyiz."