Elazığ'da Gıda ve Hijyen Paketi Yardımları - İnsani Yardım | Çare Derneği
"SADAKA yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."
İnsani Yardım
  • elazig yardimler.jpg
23.01.2023

Elazığ'da Gıda ve Hijyen Paketi Yardımları

Elazığ'da Gıda ve Hijyen Paketi Yardımları

İnsani yardımlar, insanların ihtiyaçlarını karşılamak adına önemli bir rol oynar. Gıda ve temizlik gibi temel ihtiyaçların karşılanması, insanların hayatta kalmalarını ve yaşam standartlarını yükseltmelerini sağlar. Bizler de insanların hayatlarını kolaylaştırıp, daha iyi bir gelecek için umut vermek adına Türkiye faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Aksaray Mahallesi'nde 24 Aileye Destek

Çare Derneği olarak, sosyal incelemelerle ihtiyaç sahibi aileleri belirleyip onlara destek oluyoruz. Çare Derneği olarak geçtiğimiz hafta sonu da Elazığ'ın Aksaray Mahallesi'nde sosyal incelemelerde bulunduk. İncelemeler sonucunda tespit ettiğimiz 24 aileye gıda ve hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirdik.

Ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak adına seçilen bu ürünler, ailelerin günlük hayatta karşılaştıkları sorunların çözümüne ciddi katkı sağlayacaktır. Aksaray Mahallesi'nde gerçekleştirdiğimiz bu dağıtımda sadece ailelere ürünler değil, aynı zamanda moral ve umut vermek adına da çok önemlidir.

Türkiye Yardımlarımız Anadolu'nun Her Köşesinde!

Çare Derneği olarak, sadece gıda ve temizlik malzemeleri dağıtmakla sınırlı kalmıyoruz. Aynı zamanda çeşitli Anadolu köylerinde ihtiyaç sahibi çocuklara kış yardımlarında da bulunuyoruz. Ayakkabı, bot ve mont gibi yardımlarla onlara destekçisi oluyoruz. Eğitimlerini daha sağlıklı yapabilmeleri için, çanta, defter vb. kırtasiye ihtiyaçlarını da karşılıyoruz.

Şimdi Ne Yapabiliriz?

Çare Derneği olarak Türkiye faaliyetlerimize daha yoğun bir şekilde devam etmek istiyoruz. Bunun için de desteğinize ihtiyacımız var. Siz de online bağış kısmından dilediğiniz bağış türü ile bizi destekleyebilirsiniz. Bu yolda yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz.

"Biz sadece vesileyiz."