Soğuk Kış Günlerinde Kahramanmaraş'ta Kış Yardımı! - İnsani Yardım | Çare Derneği
"SADAKA yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."
İnsani Yardım
  • Çare Derneği - Faaliyet Görseli (2)-min.jpg
23.12.2022

Soğuk Kış Günlerinde Kahramanmaraş'ta Kış Yardımı!

Soğuk Kış Günlerinde Kahramanmaraş'ta Kış Yardımı!

Çare Derneği olarak, ülkemizin sosyal yardım ihtiyaçlarına yönelik faaliyetlere devam ediyoruz. İçinde bulunduğumuz soğuk kış günlerinde ısınma problemi yaşayan ailelere yardım etmeyi bir görev olarak görüyoruz. Özelikle maddi durumlarından dolayı evlerinde ısınma imkânı olmayan aileler için, bu yardımın önemi daha da artmaktadır.

3 İlçede 100 Aileye Yakacak Yardımı

Çare Derneği Kahramanmaraş gönüllüleri olarak bizlere gelen yardım taleplerini değerlendirdik. Sosyal incelemelerle tespit ettiğimiz ailelere yakacak yardımlarında bulunduk. Kahramanmaraş'ın Onikişubat, Dulkadiroğlu ve Pazarcık ilçelerinde ikamet eden 100 aileye yakacak dağıtımı gerçekleştirdik. Bu faaliyet kapsamında bir nebze de olsa ailelerimizin ısınma sorunlarının çözülmesine yardımcı olduk.

Yakacak yardımları ailelere bizzat gönüllülerimiz tarafından ulaştırıldı. Ailelerin memnuniyetini, bu yolda bizi daha da şevklendiren en önemli unsurlardan biri olarak görüyoruz. Onları böyle görünce de bu tür faaliyetlerimizi ilerleyen dönemlerde de sürdüreceğimizi belirtmek istiyoruz.

Kış Yardımlarımız Devam Ediyor!

Önümüzdeki günlerde de farklı il ve ilçelerde yaşayan ailelere insani yardım faaliyetlerimiz devam edecektir. Sizlerin de desteği ile çıktığımız bu yolda ülkemizin sosyal yardım ihtiyaçlarını daha fazla karşılayabileceğimize inanıyoruz.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

"Biz sadece vesileyiz."