Sosyal Market Ürünlerimiz Yenilendi! - İnsani Yardım | Çare Derneği
"SADAKA yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."

İnsani Yardım

  • faaliyet.jpg
07.01.2022

Sosyal Market Ürünlerimiz Yenilendi!

İçerik

  • Neden Sosyal Market?
  • Sosyal Market'te Yardımlar Nasıl Oluyor?
  • Ürünlerimiz Yenilendi!

Neden Sosyal Market?

Alan el ile veren el arasında köprüler kurmak istedik. Emanetçisi olduğumuz bağışları Çare Sosyal Market ile ihtiyaç sahibi ve imkânı olmayan ailelere ulaştırmayı hedefledik. Bu proje ile bir nevi eski mahalle kültürümüz sosyal dayanışmayı yeniden canlandırıyoruz. Aynı zamanda ihtiyaç sahibi ailelerin yaşam kalitelerini arttırmasına yardımcı oluyoruz.

Çare Sosyal Market, geçtiğimiz yıl Kütahya’da faaliyetlerine başlamıştı. İhtiyaç sahibi olduğu belirlenen ailelere bir yıldan fazla bir süredir destek sağlanıyor.

Sosyal Market'te Yardımlar Nasıl Oluyor?

Ziyarete gelen aileler bir market ya da mağazada alışveriş yapar gibi reyonlar arasında geziyor. Monttan ayakkabıya, kuru gıdadan deterjana ve kırtasiye malzemelerine kadar birçok ürün mevcut. İhtiyaçlarına göre ürünleri varsa farklı marka ya da modellerine göre seçip alabiliyorlar. Bu vesileyle utanmadan gücenmeden alışveriş hissi ile diledikleri ürünü almalarını istiyoruz.

Ürünlerimiz Yenilendi!

Geçtiğimiz Sosyal Market'in reyonlarını baştan aşağıya yenilendi! Şimdi yeni misafirlerini bekliyor. Bu anlamda bize destekte bulunan tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Siz de Sosyal Market ile ilgili faaliyetlerimize destekte bulunabilirsiniz. Bağış Yap.

“Biz sadece vesileyiz.”