Her Evin Bir Yetimi Var - Yetim | Çare Derneği
"SADAKA yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."
Yetim
  • 02_HER_EVİN_BIR_YETIMI_VAR.jpg
13.03.2018

Her Evin Bir Yetimi Var

Dünya’nın çeşitli ülkelerinde anne veya babası vefat etmiş, terk edilmiş, sahipsiz kalmış yetim çocuklarımıza sahip çıkarak, temel gıda, barınma, sağlık ve eğitimlerini de sağlayarak ileride özgüveni yüksek, İslam dünyasının geleceğine ışık tutacak ve kendisinden çok ümmetini ve ülkesini düşünen, kabiliyetli ve fedakâr gençler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

0 212 471 08 08 numaralı hattımızı arayarak,
0 507 594 08 08 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşarak,
[email protected] adresimize mail göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

SÜREÇ NASIL İŞLEYECEK?

Bizimle iletişime geçtikten sonra yapmış olduğunuz başvuru incelenir ardından adresinize içinde Yetiminizin resmi ve detaylı bilgileri bulunan form ile birlikte yetim kumbarası gönderilir. Bir yetimin temel sağlık, barınma ve gıda ihtiyacı olan 100 TL bedeli ilgili ayın sizin belirlediğiniz gün Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği hesaplarımıza gönderebilirsiniz.
NOT: Açıklama kısmına Ad Soyad, Cep no. ve bağış türünün belirtilmesi gerekmektedir.

YETİMLERİMİ GÖREBİLECEK MİYİM?

Evet, sizlere Whatsapp veya Mail üzerinden düzenli olarak göndereceğimiz resim ve videolarla yetimlerinizi takip edebileceksiniz.

İSTERSEM DAHA FAZLA YETİM SAHİPLENEBİLİR MİYİM?

Evet, isterseniz bir ayda bir yetimin temel sağlık, barınma ve gıda ihtiyacı olan 100 TL; 1 yetim , 200 TL; 2 yetim vb  katları ile sahiplenebilirsiniz.

SPONSORLUKTAN VAZGEÇEBİLİR MİYİM?

İstediğiniz zaman sponsorluktan vazgeçebilirsiniz.