Filistin - Gazze Kış Yardımı - İNSANİ YARDIM | Çare Derneği

"YETIM yaz 3851'e gönder 10 TL"

İNSANİ YARDIM
  • 04_filistin_kis_yardimlari.jpg
Filistin - Gazze Kış Yardımı
18.01.2018

Siyonizmin bütün oyunları yıkan ve en çok sinirini bozan Filistin… Ümmetin mazlum mücahidleri. Kudüs, Kalbimizin bir yarısı Mekke diğer yarısı Medine üstünde zarif bir tül gibi asaletli bir şekilde duruyor . Müslüman ilk kıblesi ve ebedi gurur kaynağı… Orada bulunan kardeşlerimiz davamızın sancaktarlığını yapmaktan vazgeçmediler.

Zulümlere, acılara, kayıplara maruz kalsalar da bu bayrağı yere düşürmediler ve bizlerin başını önümüze eğdirmediler. O halde bizde kardeşlerimizi yalnız bırakmamalıyız. Çare Derneği olarak Filistin’de ki Müslüman kardeşlerimiz için gıda ve kış yardımı topluyoruz. Kudüs’e gitmek için bizleri Yahudilere muhtaç etmeyen kardeşlerimizi bizde hiç kimseye muhtaç etmemeliyiz. Bütün hayırseverlerden Allah razı olsun.

Dünyada Ümmet-i Muhammed’in (a.s.m) evlatlarını unutmayanların alınlarını Cenab-ı Hak mahşer günü ak ve pak kılsın inşallah…

Bağış yapmak için:

*Banka ve online bağışlarda bağış notuna “FİLİSTİN KIŞ YARDIMI” yazdırılması; hesap adı kısmına ise "Çare Yardımlaşma Ve Kalkınma Derneği" yazdırılması gerekmektedir.