Pakistanlı Yetimler Okul Proje Ödevlerini Tamamladı - Yetim | Çare Derneği
"SADAKA yaz 3851'e gönder 10 TL bağışla."
Yetim
  • pakistanli-yetimler-okul-proje-odevlerini-tamamladi.jpg
29.12.2022

Pakistanlı Yetimler Okul Proje Ödevlerini Tamamladı

Çare Derneği olarak Pakistan'da kalan yetimlerimizin eğitimine her zaman önem verdik. Öğrenme süreci boyunca onlara her türlü desteği vermeye çalıştık ve bu süreci başarıyla devam ettiriyoruz.

Öğretmenleri tarafından verilen proje ödevlerinde de bu başarıyı gösterdi yetimlerimiz. Coğrafya ve ekosistem hakkında verilen proje ödevlerini başarı ile tamamladılar. Bu başarı bizleri çok mutlu etti ve yetimlerimizin gelecekte de başarılı olmalarını dileyerek bu heyecanı sizinle paylaşmak istedik.

Pakistanlı Yetimlerimiz ve Eğitimleri

Çare Derneği olarak Pakistan'da yaklaşık 20 yetimin kaldığı bir yetimhanemiz var. Yetimlerimiz okula gidip gelmeye ve eğitimlerini almaya devam ediyor.

Öğretmenlerinin verdiği proje ödevlerini başarılı bir performans sergileyerek tamamladılar. Ödevler arasında suyun buharlaşma döngüsü, dumansız hava sahası ve yağmur döngüsü gibi konular da yer almıştı. Yetim kardeşlerimiz bu projelerini tamamlarken konuyu da güzel bir şekilde öğrendiler. Projelerini başarı ile tamamladılar. Bu başarılı performans bizleri de çok mutlu etti. Gelecekte çok daha başarılı olmalarını arzu ederek bu sevinci sizlerle paylaşmak istedik.

Çare Derneği ve Bağışçılarının Yetimlere Desteği

Yetimhanemizde kalan çocuklarımızın eğitimi ve geleceklerine yönelik hedeflerine ulaşmaları için elimizden gelen tüm desteği vermeye devam edeceğiz. Siz değerli bağışçılarımızla onların bu öğrenme süreci boyunca ihtiyaçları olan her türlü desteği vermek istiyoruz. Geleceklerine yönelik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Tekrar bu vesileyle, yetimlerimizin proje ödevlerini tamamlamalarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

"Biz sadece vesileyiz."